Jste na našem eshopu poprvé a chcete slevu?

Na první objednávku obdržíte slevový kód na částku 100,-Kč.

Stačí vyplnit email a sleva je Vaše!

Kategorie

Důležité odkazy / informace

  • POŘÁDÁME KURZY BROUŠENÍ

O nás

Jen lenoch krájí tupím nožem“ - Bob Kramer, výrobce nožů

-

Projekt Nože zVostra vznikl díky zálibě v nožích. Radost z lehkosti krájení ostrým nožem je nepřekonatelná, proto se snažíme tuto radost poskytnout i vám všem, kteří nůž používáte jako profesionál v pekelné kuchyňské výhni, či jako amatér, který k smrti rád kuchtí, či prostě potřebujete mít v kapse či za opaskem kus opravdu pěkného „železa“.
Proto jsme v loňském roce otevřeli ve spolupráci s firmou Dellinger Cutlery největší prodejní showroom nožů v české republice. Na ploše přes 200m2 je tu pro vás k vidění téměř 500 druhů nožů, nožíků, mečů a katan nejrůznějších značek, jako Dellinger, Suncraft, Hokiyama, Kai nebo Kanetsugu či Kiya.
Déle najdete v našem sortimentu nejrůznější drobný kuchyňský inventář, od pinzet, škrabek a struhadel až po sekáčky, sekery a mačety. Na doplnění sortimentu jsme zařadili i profesní oblečení pro kuchaře - rondony, kalhoty, pracovní obuv či zástěry.
Vždy se snažíme se o osobní přístup ke každému zákazníkovi a to jak při výběru na našem e-shopu, tak i osobně při nákupu u nás. Věřte, dokážeme pro Vás vybrat ten správný nůž!

-

Brusírna

Pokud vaše nože nejsou zcela „v kondici“ a krájení se stává činností, které se spíše snažíte vyhnout, je nejvyšší čas nože přinést k doktorovi, který je opět probudí k životu a roztančí je ke smrtelné ostrosti. 
Doneste, či pošlete je k nám na brusírnu, my je opečujeme a nabrousíme. Brousíme ručně na vodních kamenech a vždy se snažíme se perfektní výsledek. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv speciálními požadavky na typ broušení. 

Personifikace nožů - značení laserem

Nově nabízíme značení laserem, a to na počkání na naší prodejně a to jak nože koupené u nás, či váš oblíbený, který si přinesete.

-


Follow us on Facebook