Jste na našem eshopu poprvé a chcete slevu?

Na první objednávku obdržíte slevový kód na částku 100,-Kč.

Stačí vyplnit email a sleva je Vaše!

hrnce, pánve a pekáče

Důležité odkazy / informace

 • POŘÁDÁME KURZY BROUŠENÍ

hrnce, pánve a pekáče
Technologie výroby u ZANETTI umožňuje výrobu velmi kvalitního nádobí ( pánví, hrnců a pekáčů ) s různou tloušťkou, tak aby bylo dosaženo dokonalé distribuce tepla a úspory energie. Odlévání hliníku je jediná výrobní technologie, která umožňuje výrobu hrnců a pánví včetně držadel z jednoho kusu materiálu. Takto vyrobené produkty jsou skoro neznič...
Technologie výroby u ZANETTI umožňuje výrobu velmi kvalitního nádobí ( pánví, hrnců a pekáčů ) s různou tloušťkou, tak aby bylo dosaženo dokonalé distribuce tepla a úspory energie. Odlévání hliníku je jediná výrobní technologie, která umožňuje výrobu hrnců a pánví včetně držadel z jednoho kusu materiálu. Takto vyrobené produkty jsou skoro nezničitelné a použitelné i v troubě.
Zobrazit

hrnce, pánve a pekáče Počet produktů: 41

Podkategorie

 • SUPREME Line

  Kuchyňské vybavení s vyšším výkonem – SUPREME Line
  SUPREME Line. Elegantní kolekce pánví, pekáčů a grilovacích pánví vyrobených z hliníku. Vysoké hliníkovédno přenáší a udržuje stabilní teplotu i po vyjmutí pánve z plamene; což znamená rovnoměrné vaření a značnou úsporu energie. Vysoká kvalita našeho vícevrstvého nelepivého povrchu zesíleného titanem zajišťuje ještě větší nepřilnavost, vysokou odolnost proti otěru a snadné čištění. Při vaření s produkty SUPREME line není nutné používat tuky a vy tak můžete připravit celou řadu zdravých pokrmů. Hrnce a pánve mají rukojeti vyrobené z jednoho kusu odlévaného hliníku, který zajišťuje robustnost a možnost použití přímo v troubě. Při výrobě používáme pouze suroviny certifikované podle evropských předpisů upravujících produkty, které jsou v kontaktu s potravinami. Všechny naše produkty jsou PFOa FREE, bez niklu, recyklovatelné šetrné k životnímu prostředí. Supreme Line to jsou pánve a hrnce s dlouhou životností

 • HARD COOK Line

  HARD COOK Nádobí běžně nazývané STONE ( kámen ), není pro nás dočasnou módou, ale skutečnou kvalitou! Kolekce pánví, pekáčů a grilovacích pánví vyrobených technologií odlitého hliníku. Vysoké hliníkové dno přenáší a udržuje stabilní teplotu i po vyjmutí pánve z plamene; což znamená rovnoměrné vaření a značnou úsporu energie. Vysoká kvalita našeho vícevrstvého nelepivého povrchu zesíleného minerálními částicemi zajišťuje ještě větší nepřilnavost, vysokou odolnost proti otěru a charakteristické vlastnosti podobné vaření na kameni. Při vaření s kolekcí HARD COOK není potřeba používat tuky, což vede ke zdravému a přirozenému stravování. Hrnce a pánve mají rukojeti vyrobené z jednoho kusu odlévaného hliníku, který zajišťuje robustnost a možnost použití přímo v troubě. Při výrobě používáme pouze suroviny certifikované podle evropských předpisů upravujících produkty, které jsou v kontaktu s potravinami. Všechny naše produkty jsou PFOa FREE, bez niklu, recyklovatelné šetrné k životnímu prostředí. HARD COOK to jsou pánve a hrnce s dlouhou životností !

 • DIAMOND Line INDUCTION

  KVALITA KTEROU CÍTÍTE

  Stačí se dotknout rukama, abyste cítili kvalitu této nové kolekce. Kuchyňské nádobí se vyrábí z hliníku, který je vybaveno inovativním nelepivým povlakem DIAMOND. Vícevrstvý povrch vyztužený pravým diamantovým práškem činí povrch odolný jako nikdy předtím. Zvláštní drsnost, kterou vytvářejí tvrdé reliéfy, zaručuje neuvěřitelnou odolnost proti poškrábání a výjimečnou nelepivost. Při testech prováděných ve specializovaných laboratořích dosahoval tento povrch překvapujících výsledků. Kolekce DIAMOND Line se soustřeďuje na nejlepší výrobní technologie, jako je lití hliníku pod vysokým tlakem, vícevrstvý povrch DIAMOND a základna POWER INDUKTION pro vaření na všech zdrojích tepla včetně indukce. Tyto technologie z něj činí naše nejvýkonnější kuchyňské nádobí, jaké kdy bylo vyrobeno. Jasnost DIAMOND povrchu Vám do kuchyně přinese opravdový klenot.

 • ROCKER Line
 • Rocker Plus Line...
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 41 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 41 položek

Follow us on Facebook